EcoLife4u - o mnie

EcoLife4u to blog w którym znajdziesz artykuły o zdrowy stylu życia i odżywiania, alternatywnych metodach leczenia - BIOENERGOTERAPIA

Autor bloga: Anna Marie

Facebook

Obserwuj nas na facebook'u!

Twitter

Znajdź nas na Twitterze!

Instagram

Daj nam follow na instagramie!

Pinterest

Jesteśmy też na pinterest!

EcoLife4u - o mnie

Cześć! Jeżeli zdecydowałeś się kliknąć w zakładkę „O mnie”, to znak, że zaciekawiło Cię, kto jest autorem tego bloga – EcoLife4u.pl. Mam na imię Anna – Marie i mieszkam w Londynie. Z wykształcenia jestem technologiem żywienia. Interesuje mnie wszystko co związane ze zdrowym stylem życia i jedzeniem. Z mojego bloga EcoLife4u.pl dowiesz się sporo o zdrowiu, motywacji, kondycji fizycznej , psychicznej , miłości i czymś bardzo tajemniczym…Do tej pory udało mi się napisać ponad 100 artykułów.

Moja historia z blogosferą zaczęła się w 2016 roku, kiedy to zdecydowałam, że chcę założyć bloga EcoLife4u.pl na temat zdrowia. Skąd taki, a nie inny pomysł?  W 2012 roku zachorowałam  na niedoczynność tarczycy , a następnie rozpoczęłam walkę z Hashimoto . Zaczęłam czytać w sieci artykuły na temat Hashimoto i niedoczynności tarczycy , zdrowego żywienia i zupełnie przypadkowo trafiłam na strony osób walczących z różnego rodzaju chorobami przy pomocy naturalnych sposobów i diet.

Ciężko jest w to uwierzyć, lecz pomyślałam, że takie osoby jak ja nie mają nic do stracenia. Jak udało mi się przezwyciężyć , pierwsze efekty to wszystko dowiecie się z mojego bloga EcoLife4u.pl kiedy było widoczne moje pierwsze efekty już po 4 tygodniach, w co bardzo trudno było uwierzyć mojej najbliższej rodzinie i moim  przyjaciołom. Zrozumiałam, że nasze zdrowie zależy w głównej mierze od stylu życia – diety czy aktywności fizycznej.

Stwierdziłam wówczas, że chciałbym stworzyć w Internecie swoją własną przestrzeń i blog EcoLife4u.pl , w której mogłabym się dzielić swoją wiedzą, doświadczeniem  i zachęcać do zdrowego stylu życia.

Dokładam wszelkich starań, aby każdy publikowany przeze mnie na blogu EcoLife4u.pl  wpis był wartościowy i przydatny. Polecam wyłącznie produkty, które osobiście przetestowałam lub, z których chętnie bym skorzystała. Nieustannie rozwijam się i uwielbiam poszerzać swoją wiedz na temat zdrowego stylu życia.

Zapisz się na newsletter!

© 2019 EcoLife4u – Wszelkie prawa zastrzeżone

Share this: