Kolagen naturalny – Twój sposób na młody wygląd i dobre samopoczucie.

Kolagen naturalny – Twój sposób na młody wygląd i dobre samopoczucie

Kolagen to białko, które jest budulcem kości, stawów, ścięgien czy rogówki oka. Odpowiada za sprężystość skóry oraz młody, witalny wygląd. Jest naturalnym klejem, który skleja ze sobą komórki oraz tkanki. Zobacz, jak możesz przygotować kolagen domowej roboty i cieszyć się jego pozytywnym wpływem na wszystkie komórki organizmu.

Kolagen naturalny – Twój sposób na młody wygląd i dobre samopoczucie. Co zyskujesz włączając kolagen do swojego życia?

Dlatego kolagen naturalny to suplement diety, który pozytywnie wpływa na wszystkie komórki organizmu. Kolagen poprawia ukrwienie tkanek, w pozytywny sposób wpływa na metabolizm. Dzięki przyjmowaniu kolagenu stawy stają się mocniejsze, włosy zdrowsze, a cera piękniejsze.

Kolagen sprawia, że całe ciało wydaje się młodsze. Przyjmując kolagen wzmacniasz naczynia krwionośne oraz kręgosłup. Jak widać, warto sięgać po ten suplement diety i suplement na skórę.

Jak przygotować wywar kolagenowy?

Nie musisz od razu udawać się do apteki czy odwiedzać sklep z suplementami, by zdobyć kolagen. Możesz go wyprodukować samodzielnie. Poniżej przepis na kolagen naturalny.

Do produkcji kolagenu potrzebujesz:
  • 1 kilogram kurzych łapek, które po umyciu trzeba natrzeć solą. Przygotuj wrzątek. Włóż do niego na trzy minuty kurze łapki. Następnie je wyjmij i pozwól ostygnąć kurzym łapkom.
  • W kolejnym kroku zadbaj o to, by obrać je z żółtych błon oraz pazurów.
  • W następnym kroku zalej oczyszczone kurze łapki wodą i gotuj je przez dwie – trzy godziny na bardzo wolnym ogniu. Gdy mięso zacznie odchodzić od kości dodaj włoszczyznę, a także marchewkę.
  • Kości, od których oddzieliło się mięso, wyjmij z gotującej się wody. Mięso niech dalej gotuje się w wywarze.
  • Zbierz tłuszcz z powierzchni wody. Przygotuj pojemniczki o pojemności 100 ml i przelej do nich wywar.
  • Wystudź i pozwól stężeć Twojemu kolagenowi. Wstaw do zamrażalnika i jedz co 2 dni dodając sok z cytryny czy natki pietruszki. W ten sposób dostarczyłeś organizmowi kolagen naturalny.

Kiedy zobaczę pierwsze rezultaty?

Zastanawiasz się, kiedy będziesz cieszyć się mocniejszymi stawami czy piękniejszą cerą? Wystarczą dwa tygodnie, by móc korzystać z pozytywnych rezultatów przyjmowania suplementu jakim jest kolagen naturalny.

Jeżeli jednak nie masz ochoty zajmować się samodzielnym przygotowaniem tego typu wywaru odwiedź Ecolife4u i tam zdobądź wybrane suplementy diety z kolagenem. Dlatego szczególnie polecamy suplementy na skórę z dodatkiem kolagenu, które pięknie ujędrnią i odmłodzą Twoją cerę i cały organizm. Równie dobre i szybsze rozwiązanie.

 

Ecolife4u.pl poleca:

LIPOSOMAL VITAMIN C – 250ML

WITAMINA C (KWAS L-ASKORBINOWY)

KOLAGEN PEPTAN F

 

Czytaj tez:

Witamina C dla kobiet w ciąży – dlaczego jest tak ważna?

Istota tkwi w naturze – naturalna witamina C

 

Ecolife4u.pl poleca artykuł :

Jagody goji – czy wiedziałes że…?

 

Uściski

Beata Tymińska,

Nikomu bardziej nie powinno zależeć na Twoim zdrowiu niż Tobie!

Oczywiście materiały publikowane na blogu służą wyłącznie do celów informacyjnych. Nie mają na celu stawiania diagnozy i sugerowania najlepszych sposobów leczenia poszczególnych chorób – obowiązek ten należy do lekarzy.

Stan zdrowia pacjenta powinien być konsultowany na bieżąco z odpowiednimi specjalistami. Nie biorę odpowiedzialności za osoby, które samodzielnie próbują innych kuracji.

Osoby poniżej 18 roku życia powinny czytać bloga wyłącznie pod opieką dorosłych – zawarte w nim treści mogą w znaczący sposób wpłynąć na ich zdrowie i styl życia.

Fot: Aga Maszota z Pixabay

Dodaj komentarz