Jak działa bioenergoterapia?

Jak działa bioenergoterapia?

Co to jest bioenergoterapia?

Bioenergoterapia to skuteczna, holistyczna technika leczenia chorób fizycznych, bloków emocjonalnych, przeszkód psychicznych i problemów duchowych.Jak działa bioenergoterapia? W rezultacie opiera się na zrozumieniu, że każdy z nas jest złożonym, interaktywnym systemem energetycznym. Kiedy jesteś zdrowy, energia życiowa swobodnie przepływa przez Twoje pole energetyczne, zwiększając pewność siebie, uziemienia i poczucia harmonii z samym sobą i światem. Reasumując opiera się na prawach fizyki i wibracji.

Jak działa bioenergoterapia?

Praktykuje się ją w większości kultur od tysięcy lat. To alternatywne leczenie, którego pochodzenie opiera się na najbardziej naturalnych sposobach uzdrawiania- naszej własnej czystej energii. Bez wątpienia, ciało człowieka składa się z kości i tkanek, a miliardy komórek tworzą nasze narządy i układy. Dysponujemy również polem energii, które pulsuje nie tylko przez nasz układ nerwowy, ale w każdej komórce.

Jak działa bioenergoterapia? Pole energii otacza ciało zwane polem eterycznym. Choroba powstaje w tym polu na długo jeszcze pojawieniem się jakichkolwiek objawów. “Aura” to nasza ochronna warstwa. Zabezpiecza przed wszelkimi atakami wirusów i bakterii. Dlatego nasz układ odpornościowy pomaga wyeliminować zmęczone, niezdrowe i uszkodzone komórki z organizmu. Dzięki temu, pole energetyczne jest czyste i harmonijne. Nasze komórki, tkanki i narządy wibrują energią. Kiedy jesteśmy zdrowi, każda komórka wibruje z optymalną częstotliwością. Jak działa bioenergoterapia?

Ecolife4u.pl poleca usługi :

https://www.facebook.com/Uzdrowicielduchowy

 

Czytaj tez:

https://www.ecolife4u.pl/w-czym-jest-magnez/

https://www.ecolife4u.pl/istota-tkwi-w-naturze-naturalna-witamina-c/

 

Ecolife4u.pl poleca artykuł :

https://zyjzdrowoikolorowo.pl/czym-sa-czakry-i-na-co-wplywaja/

 

Zapraszam wszystkich chętnych do skorzystania z moich usług:

Nazywam się Beata Tymińska i jestem Bioenergoterapeuta. Jestem członkiem Ogólnopolskiego Cechu Bioenergoterapeutów w Tychach, posiadam dyplom mistrza bioenergoterapii.

Konsultacje osobiste i telefoniczne,
Uzdrawianie na odległość
Kontakt: +48512-377-630
email: beatatyminskabioenergoterapia@gmail.com

Oferuję sesje uzdrawiające, które korzystnie wpływają nie tylko na całe ciało, ale również na duszę. Czy zdawałaś sobie do tej pory sprawę z tego, że prawdziwe przyczyny różnych chorób leżą w negatywnych siłach energetycznych? W konsekwencji, kumulacja tych złych energii prowadzi do przykładowo chorób różnych organów, które są niezbędne do podtrzymania człowieka przy życiu. Zapraszam wszystkich, na uzdrawianie na odległość. Zachęcam do kontaktu. Bardzo proszę, zapoznaj się z moim artykułem pt. Rady po konsultacji / uzdrawianiu  ,  który przygotowałam dla moich klientów po konsultacji i uzdrawianiu. Praktyki, którymi się posługuję są w pełni sprawdzone i pomogły wielu ludziom.

Uściski

Beata Tymińska,

Nikomu bardziej nie powinno zależeć na Twoim zdrowiu niż Tobie!

Materiały publikowane na blogu służą wyłącznie do celów informacyjnych. Dlatego nie mają na celu stawiania diagnozy i sugerowania najlepszych sposobów leczenia poszczególnych chorób – obowiązek ten należy do lekarzy.

Stan zdrowia pacjenta powinien być konsultowany na bieżąco z odpowiednimi specjalistami. Nie biorę odpowiedzialności za osoby, które samodzielnie próbują innych kuracji.

Osoby poniżej 18 roku życia powinny czytać bloga wyłącznie pod opieką dorosłych – zawarte w nim treści mogą w znaczący sposób wpłynąć na ich zdrowie i styl życia.

 

 

Dodaj komentarz