4 kroki czyli 4 szklanki – twój sposób na zbędne kilogramy!

4 kroki czyli 4 szklanki – Twój sposób na zbędne kilogramy! Kryzys wywołany pandemią koronawirusa i związana z tym izolacja domowa nie sprzyjają aktywności fizycznej czy wprowadzaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Badania przeprowadzone przez Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu pokazują jasno, że rok 2020 był mało łaskawy dla całego społeczeństwa. Okazuje się, że aż 30% Polaków doświadczyło w tym czasie przyrostu masy ciała. Oznacza to, że co trzeci obywatel naszego kraju przez pandemię przytył.

Zmień nawyki, zmień rozmiar na mniejszy dzięki : 4 kroki czyli 4 szklanki – twój sposób na zbędne kilogramy

Na szczęście można skutecznie i zdrowo pozbyć się nagromadzonych kilogramów. Pakiet 4 szklanki polega na wprowadzeniu zdrowych suplementów diety, które pomogą Ci w walce o piękną sylwetkę. Odchudzasz się systematycznie, nie tracisz więc wagi nagle, lecz stopniowo, przez co nie jesteś narażony na efekt jojo. Występuje on często, gdy próbujemy na siłę zrzucić wagę w bardzo szybkim tempie nie uwzględniając przy tym potrzeb naszego organizmu.

Rytuał 4 szklanki jest przeznaczony dla osób, którym zależy na indywidualnym, zdrowym podejściu do odchudzania. Zmiany wprowadzasz każdego dnia. Masz więc czas, by się stopniowo przyzwyczajać się do kolejnych etapów związanych z utratą zbędnych kilogramów. Stare nawyki żywieniowe można skutecznie zmienić już w ciągu 30 dni. Pomoże Ci w tym wprowadzenie pakietu 4 szklanki do swojej diety.

Rytuał 4 kroki do zdrowia czyli 4 szklanki twój sposób na zbędne kilogramy – jak to działa?

Cały proces odchudzania polega na wypiciu dziennie 4 różnych szklanek z suplementami pozwalającymi zrzucić wagę. Nie są to środki na odchudzanie, ponieważ nie znajdziesz w nich ani grama niezdrowej chemii, np. konserwantów, GMO czy sztucznych barwników. To raczej korzystanie z naturalnych możliwości jakie daje matka natura. Wszystkie produkty w pakiecie posiadają oznaczenie 100% Organic, co potwierdza ich jakość. Podstawą zabiegu z ich wykorzystaniem jest około litr wody mineralnej z dodatkiem wyciśniętego soku z cytryny, które wykorzystasz na cztery kolejne szklanki.

Do pierwszej szklanki wsypujesz pół łyżeczki kurkumy, dostępnej w pakiecie. Do kolejnej dolewasz 1 łyżeczkę jabłczanu magnezu i ewentualnie doprawiasz grubą solą morską albo himalajską. W trzeciej szklance do wody dodaj jedną łyżkę stołową octu jabłkowego wraz ze szczyptą kwasu askorbinowego. Jeśli cierpisz na niedobory magnezu koniecznie zastąp szklankę drugą wodą z magnezem. W czwartej szklance rozpuszczasz 1 łyżeczkę mieszanki 4 Greens, garść jarmużu, brokuła i wszystko blendujesz.

 Co sprzyja odchudzaniu?

Te suplementy diety skutecznie oczyszczają wątrobę ze zbędnych toksyn, mogą wspomóc usuwanie pasożytów, nawadniają i oczyszczają ciało. Dzięki temu skutecznie pomagają pozbyć się niechcianych kilogramów. Dostarczają wartościowych składników odżywczych takich jak wapń, fosfor, magnez oraz witamin z grupy B, A, C, K, E, błonnika wspomagającego procesy trawienne. Chudniesz i czujesz się pełny energii.

 

Ecolife4u.pl poleca:

https://www.ecolife4u.pl/sklep/zestawy/1726-pakiet-gold-programu-jem-i-chudne-smak-2x-truskawka.html

 

Czytaj tez:

https://www.ecolife4u.pl/w-czym-jest-magnez/

 

Ecolife4u.pl poleca artykuł :

https://zyjzdrowoikolorowo.pl/korzysci-zdrowotne-spiruliny/

 

Uściski

Beata Tymińska,

Nikomu bardziej nie powinno zależeć na Twoim zdrowiu niż Tobie!

Materiały publikowane na blogu służą wyłącznie do celów informacyjnych. Nie mają na celu stawiania diagnozy i sugerowania najlepszych sposobów leczenia poszczególnych chorób – obowiązek ten należy do lekarzy.

Stan zdrowia pacjenta powinien być konsultowany na bieżąco z odpowiednimi specjalistami. Nie biorę odpowiedzialności za osoby, które samodzielnie próbują innych kuracji.

Osoby poniżej 18 roku życia powinny czytać bloga wyłącznie pod opieką dorosłych – zawarte w nim treści mogą w znaczący sposób wpłynąć na ich zdrowie i styl życia.

 

Dodaj komentarz